سایان سیستم نمایندگی انحصاری محصولات kaspersky - کسپراسکی در استان خوزستان

کنترل های انعطاف پذیر و واقعی

پیکر بندی پیش فرض و یا سفارشی شده، به شما در جهت تعریف سیاست های امنیتی سازمان برای مدیریت رفتارها و مجوزها کمک می کند. این ابزارها هم برای کارکنان ثابت و هم برای همکاران راه دور مناسب است.

یک هزینه

با راهکار کسپرسکی، نیازی به صرف هزینه های گوناگون برای محافظت از سرمایه های سازمانی متفاوت ندارید. مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی که در یک پلتفرم واحد قرار گرفته اند، به معنای جلوگیری از پرداخت هزینه های گوناگون است.

یک کنسول

با استفاده از کنسول مرکزی برنامه، می توانید ابزارهای فیزیکی، مجازی و یا همراه را کنترل و محافظت کنید. همچنین این کنسول به مدیریت وصله های امنیتی حساس، مراقبت بلادرنگ نرم افزارها و سخت افزارها به همراه دریافت گزارش های مدیریتی مناسب کمک می کند.

یک پلتفرم

پلتفرم کاری کسپرسکی به طور کامل توسط مهندسان خود شرکت طراحی شده، در نتیجه از معماری کاملاً یکپارچه برخورده است. این یکپارچگی باعث می شود که مدیران شبکه تنها یک سیاست کاری امنیتی را برای مقابله با تهدیدات، برای کنترل ابزارها، برای رمز نگاری و سایر موارد اتخاذ نمایند

مدیریت کار آمد وصله های امنیتی

پویش پیشرفته آسیب پذیری ها و مدیریت کار آمد وصله های امنیتی، همواره شما را روز آمد نگاه داشته و آماده مقابله با مخاطرات امنیتی می سازد.

رمز نگاری قدرتمند. با رمزنگاری داده ها

چه یک فایل و چه کل دیسک، در صورت بروز سرفت یا حوادث مشابه، برای نفوذگران غیر قابل استفاده خواهد بود. فناوری کسپرسکی در عین حال که برای کاربران نامحسوس است، داده ها را برای نفوذگران غیر قابل استفاده می سازد.

امنیت آسان و سرراست ابزارهای سیار

حفاظت از ابزارهایی که به صورت سیار مورد استفاده قرار میگیرند و مدیریت آنها تحت عنوان MDM به صورت راه اور انجام می پذیرد. این راهکارهم از داده های سازمانی حفاظت می کند و هم از ابزارهای همراه همکاران.

ابزارهای مدیریت سیستم قدرتمند

یک جعبه ابزار قوی که در مدیریت سیستم باعث صرفه جویی در زمان می شود. انجام عملیات نظیر یک سیستم عامل، تمرکز بر فعالیت های شبکه، مدیریت از راه دور، کنترل فعالیت های تحت شبکه، مدیریت لایسنس حاصل این ابزار قوی و به دور از پیچیدگی ها است.

شرکتی پیشرو در محافظت از همه انواع زیر ساخت‌های شبکه‌ای

در نتیجه این راهکار از محیط های ویندوز، لینوکس، Apple, Exchange، نت ور، Notes/Domino ,Share Point, ios ، اندروید، ویندوز موبایل، سیمبان و غیره پشتیبانی می کند. همه راه های اتصال به درگاه اینترنتی نیز توسط کسپرسکی محافظت می شود.

کارایی اثبات شده

بارها و بارها آزمون های مراکز مستقل نشان داده اند که کسپرسکی در اوج قرار دارد. پس وقت و هزینه خود را با راه حل های دیگر هدر ندهید و حفاظت در مقابل بدافزارها را به راهکارهای کسپرسکی بسپارید.
ابتدا اعتماد:
KASPERSKY LAB آغازگر ابتکار شفافیت جهانی است
چه نوع حفاظتی مناسب شما می‌باشد؟

محصول حفاظتی مناسب خود را بیابید!

کسپرسکی به شما کمک می‌کند تا ابزار مناسب شرایط خود را انتخاب کنید
امنیت سایبری
کسب و کار خود را به شکل واقعی تجربه کنید

سایان سیستم نمایندگی محصولات کسپرسکی در استان خوزستان

سایان سیستم نمایندگی محصولات Kaspersky در استان خوزستان

مزایای نرم‌افزار

مشکل کنترل سیاست های امنیتی دارید؟
استفاده از kaspersky Endpoint Security 10 for Windows در رده SELECT برای شما مناسب است. هم کنترل برنامه ها با آن آسان است و هم کنترل وب و کمترل تجهیزات را دارد.
آیا باید به کارگیری تجهیزات سیار مانند تبلت ها و تلفن های هوشمند را ایمن کنید؟
با رده SELECT شروع کنید و از امکانات مدیریت تجهیزات سیار (MDM) استفاده کنید . با نصب برنامه مربوطه روی تجهیزات مبتنی بر اندروید، بلکبری، سیمبیان و ویندوز امنیت را تأمین کنید.
آیا به محافظت از داده های مفقود یا مسروقه نیاز دارید؟
از رده ADVANCED استفاده کنید داده ها را از فایل گرفته تا یک هارددیسک کامل، رمزنگاری کنید.
آیا ابزارهای مدیریتی شما خیلی پیچیده هستند؟

دررده های ADVANCED و TOTAL SECURITY می توانید از سادگی سیتم های مدیریتی بهره مند شوید. در این سیستم ها از پیکربندی PSها تا مدیریت وصله های امنیتی و مدیریت شبکه به سادگی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

آیا می خواهید خیالتان از همه چیز در شبکه راحت باشد؟
رده TOTAL SECURITY همه امکانات حفاظتی به علاوه حفاظت از ایمیل ها و دروازه ها اینترنتی را در خود دارد.
آیا راه حل امنیتی موجود شما خیلی درهم پیچیده است؟
همه امکانات و ویژگی های امنیتی راهکارهای کسپرسکی در مجموعه Kaspersky Security Center گرد هم آمده اند و از کدهای برنامه نویسی واحدی استفاده می کنند. در نتیجه می توانید به آن تکیه کنید.

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد