-->

اطلاعات کلی:

شرکت "ESET" با پشتوانه بیش از 20 سال تجربه در زمینه طراحی و مهندسی نرم افزارهای امنیتی محصولات قدرتمندی را برای حفاظت از رایانه ها ارائه نموده است:
تحقیق، توسعه و ارائه جدیدترین تکنولوژی ها و نوآوری ها در مبحث امنیت اطلاعات پایه، اساس و رکن اصلی در شرکت "ESET" می باشد. در طی بیست سال اخیر کارشناسان و طراحان این شرکت سعی در ارائه تکنولوژی ها و نوآوریهای جدید و بی نظیر به منظور تولید محصولاتی سبک، سریع و در عین حال قدرتمند بوده اند تا محصول نهایی تولید شده قادر به شناسایی کلیه تهدیدات امنیتی در فضای سایبری گردد.
ESET Live Grid از تکنولوژی های جدید ارائه شده توسط شرکت "ESET" بوده و بصورت یک گارد امنیتی قدرتمند کلیه تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی نموده و از آلوده شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می آورد
HIPS امکان و قابلیت تعریف ضابطه برای رجیستری ها، فایل ها، پروسس ها و برنامه ها و ارائه ی راهکار حفاظتی جهت جلوگیری از دستکاری و خرابکاری بد افزار ها را با استفاده از الگوریتم های پیچیده ی رفتار شناسی به وجود آورده است . زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و ... بخشی از فعالیت آن می باشد .
API ارائه گردیده توسط ESET این امکان را به وجود آورده که به راحتی در سایر نرم افزار های امنیتی و اطلاعاتی مورد استفاده قرار گرفته و با آنها در ارتباط باشد. برخی از ویژگی‌های این محصول عبارت است از:
 
- حفاظت از ایستگاههای کاری
- کنترل دسترسی به داده‌ها
- مدیریت از راه دور
- سرعت و پایداری شبکه
- گزارشات، هشدارها و رویدادها
 
دو فاکتور بالاترین سرعت و کمترین میزان استفاده از منابع سیستمی و عدم ایجاد سرباره‌ها توسط محصولات ESET باعث گردیده که محبوبیت بی نظیری بین کاربران سازمانی، شرکتی و حتی خانگی بدست آورد، به‌گونه‌ای که سازمانها و شرکت ها با در دست داشتن هر طیف از منابع سخت افزاری، به راحتی و بدون هیچ گونه کاهش محسوس عملکرد و سرعت سیستم های خود و با اطمینان خاطر به کار خود بپردازند.

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد