شرکت "ESET" با پشتوانه بیش از 20 سال تجربه در زمینه طراحی و مهندسی نرم افزارهای امنیتی محصولات قدرتمندی را برای حفاظت از رایانه ها ارائه نموده است:
تحقیق، توسعه و ارائه جدیدترین تکنولوژی ها و نوآوری ها در مبحث امنیت اطلاعات پایه، اساس و رکن اصلی در شرکت "ESET" می باشد. در طی بیست سال اخیر کارشناسان و طراحان این شرکت سعی در ارائه تکنولوژی ها و نوآوریهای جدید و بی نظیر به منظور تولید محصولاتی سبک، سریع و در عین حال قدرتمند بوده اند تا محصول نهایی تولید شده قادر به شناسایی کلیه تهدیدات امنیتی در فضای سایبری گردد.
ESET Live Grid از تکنولوژی های جدید ارائه شده توسط شرکت "ESET" بوده و بصورت یک گارد امنیتی قدرتمند کلیه تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی نموده و از آلوده شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می آورد
HIPS امکان و قابلیت تعریف ضابطه برای رجیستری ها، فایل ها، پروسس ها و برنامه ها و ارائه ی راهکار حفاظتی جهت جلوگیری از دستکاری و خرابکاری بد افزار ها را با استفاده از الگوریتم های پیچیده ی رفتار شناسی به وجود آورده است . زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و ... بخشی از فعالیت آن می باشد .
API ارئه گردیده توسط ESET این امکان را به وجود آورده که به راحتی در سایر نرم افزار های امنیتی و اطلاعاتی مورد استفاده قرار گرفته و با آنها در ارتباط باشد .

شرکت "ESET" در ده ها نقطه در سراسر دنیا ایستگاه هایی را به منظور بررسی، مانیتورینگ و پالایش فایلهای مشکوک ارسالی توسط هوش مصنوعی نرم افزارهای امنیتی خود ایجاد نموده است. این مراکز با در اختیار داشتن زبده ترین کارشناسان امنیتی و بطور 24 ساعته فایلهای مذکور را از نظر الگوهای ویروسی، رفتار شناسی و سایر پارامترها تجزیه و تحلیل نموده و در صورت تایید آلودگی آنها در کمترین زمان ممکن اقدام به افزودن آن به مخزن ویروس نرم افزار و به روز رسانی آن می نمایند.
دو فاکتور بالاترین سرعت و کمترین میزان استفاده از منابع سیستمی و عدم ایجاد سرباره ها توسط محصولات ESET باعث گردیده که محبوبیت بی نظیری بین کاربران سازمانی، شرکتی وحتی خانگی بدست آورد بگونه ای که سازمانها و شرکت ها با در دست داشتن هرطیف از منابع سخت افزاری، به راحتی و بدون هیچ گونه کاهش محسوس عملکرد و سرعت سیستم های خود و با اطمینان خاطر به کار خود بپردازند

کنسول قدرتمند و تحت وب ESET به شما این امکان را می دهد که کلیه ی نرم افزار های مختلف این شرکت را از یکجا و با یک ابزار حرفه ای مرکزی مدیریت نمائید. این نرم افزار ها ممکن است تحت ویندوز ، لینوکس ، مک ، سرور ها ، تبلت ها ، دستگا های موبایل و ... بکار گرفته شده باشند که همگی از یکجا مدیریت و کنترل می گردند .
همچنین ویژگی بارز و بی نظیر تخت وب بودن این کنسول این امکان را میسر میسازد که ادمین و یا کارشناسان IT مجموعه از هر مکان و در هر زمانی به آن متصل شده و مقاصد کنترلی و مدیریتی خود را اعمال و یا گزارشات مورد نظر خود را مشاهده و دریافت نمایند.
امکان یکپارچه شدن با نرم افزار های دیگر شما از طریق API انعطاف پذیراین شرکت امکان بی نظیر دیگری است که توسط ESET ارائه گردیده است .
داشبرد ها و گزارشهای گرافیکی متنوع، نصب هرگونه بسته نرم افزاری از راه دور روی کلاینت ها ، گزوه بندی داینامیک و یا استاتیک با مقاصد خاص، کنترل کلیه ی منابع سخت افزاری ، اعمال انواع policy ها و ... تنها و تنها بخشی از قابلیت های این کنسول بی نظیر است
sayanSystem - eset
با استفاده از نسل نهم نرم افزار های خانگی "ESET" رایانه شما در حین انجام فرآیندهایی از قبیل: گشت و گذار در وب یا شبکه، دانلود فایل، بازی کردن و یا انتقال اطلاعات با بالاترین سطح امنیتی مورد حفاظت قرار می گیرد.
امنیت در نهایت آرامش دستاورد استفاده از این نرم افزار خواهد بود . این نرم افزار با بهره گیری از لایه های مختلف شناسایی و استفاده از تکنولوژی ابری منحصر به فرد و با ترکیبی از یک دیواره آتش دو طرفه، ماژول ضد ویروس، ماژول ضد جاسوس‌افزار، ماژول کنترل وب و ... مانع از دسترسی مجرمان فضای سایبری به اطلاعات شخصی کاربر شده و با بلوکه نمودن کلیه تهدیدات احتمالی مانع از ورود آنها و آلودگی رایانه می گردد.
رابط گرافیکی با ویژگیهای بصری جدید از دیگر ویژگی های فوق العاده ممتاز این نرم افزار می باشد اگر شما از تنظیمات زیاد و شلوغ ضد ویروس ها خسته شده اید نرم افزار "NOD32" بهترین انتخاب برای شماست. طراحی زیبا، ارائه تنظیمات پیشرفته با دسترسی آسان و ارائه گزارشات و رویدادهای امنیتی مهم رایانه موجب افزایش بهره وری و صرفه جویی در وقت کاربر خواهد شد.

Windows

ESET NOD32 Antivirus

ESET Smart Security


MAC
Android

ESET Multi Device Security

ESET Small Business Security Pack

ESET Small Office Security Pack

By Product Type
 • Endpoint Security

 • Mobile Security

 • Remote Management

 • Secure Authentication

 • File Security

 • Mail Security

 • Gateway Security

 • Encryption

 • Backup and Restore

 • collaborate

 • virtualization

 • USB

By Company Size
By Solution

مهندسین شبکه افزار سایان

 • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
 • 061-33386011-13
 • 061-33374556
 • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد