اطلاعات کلی

شرکت SolarWinds یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزارهای مدیریتی در حوزه فناوری اطلاعات می باشد. این شرکت که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است دارای ۹۳ هزار مشتری در بیش از ۱۷۰ کشور جهان می باشد. شرکتSolarWinds با شعار مشتری مداری توانسته است با رفع موانع موجود، موجب کاهش هزینه و پیچیدگی نرم افزارها شود.

Server & Application Monitor

نرم‌افزار قدرتمند مانیتورینگ نرم‌افزار و سرور

به منظور دریافت اطلاعات کامل از نحوه عملکرد نرم‌افزارهای سازمانی، نیازمند یک دید وسیع از عملکرد آنها و وضعیت فعالیت سرورهای مربوطه می‌باشید. این امر باید با سرعت بالا و با هزینه قابل قبول امکان‌پذیر باشد. نرم‌افزار SolarWinds SAM که پیشتر با عنوان Application Performance Monitor (APM) شناخته می‌شد، امکان کنترل و مدیریت عملکرد نرم‌افزارهای سازمانی، سرورهای فیزیکی و مجازی، سخت‌افزار، پردازشها و عملکرد سیستم عامل را در سطح شبکه‌های Enterprise و با کمترین هزینه تأمین می‌کند. این نرم‌افزار دارای قابلیت راه‌اندازی بسیار آسان و سریع می‌باشد. بطوریکه پس از نصب نرم‌افزار و انتخاب نرم‌افزار و سرورهای موردنظر بطور خودکار آنها را شناسایی کرده و اطلاعات، گزارشات و پیغام‌های مربوطه را در یک داشبور مجتمع نمایش می‌دهد.

Orion Network Configuradion Manager

مدیریت پیکره‌بندی شبکه و قابلیت ارتباط با نرم‌افزار NPM

نرم‌افزار Orion NCM با دارا بودن قابلیت استفاده آسان و هزینه پایین امکان مدیریت پیکره‌بندی شبکه را فراهم می‌آورد. این نرم‌افزار هم به صورت مستقل و هم به صورت ترکیب شده با نرم‌افزار Orion Network Performance Monitor (NPM) قابل استفاده می‌باشد که در این صورت به عنوان سیستم یکپارچه جهت نمایش سلامت شبکه و آمار مربوط به عملکرد شبکه کاربرد دارد. یقیناً داشتن یک سیستم مدیریت کامل که موجب تسریع عیب‌یابی شده و عملکرد کارا و پایدار شبکه را صرفنظر از اندازه آن تضمین می‌کند. برای مدیر شبکه بسیار دلپذیر خواهد بود.

نرم‌افزار Orion NCM با تسهیل مدیریت شبکه بویژه در شبکه‌هایی که از تجهیزات مختلف در ساختار آن استفاده شده است، ابزار جامع مانیتورینگ تحت وب به همراه سادگی و سهولت دسترسی به اطلاعات پیکره‌بندی شبکه را فراهم می‌آورد. همچنین Orion NCM با کنترل مستمر تنظیمات تجهیزات موجود، هرگونه تغییر در آنها را بطور آنی به اطلاع شما می‌رساند. تا نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدام شود. با استفاده از این نرم‌افزار شما قادر خواهید بود اشکالات بوجود آمده در تجهیزات را بدون اینکه نیاز به برقراری ارتباط Telnet یا SSH باشد، برطرف نمایید. همچنین Orion NCM با تهیه و تحلیل گزارشات منظم به شما این امکان را می‌دهد تا از عملکرد صحیح تجهیزات طبق استانداردهای سازمانی اطمینان حاصل نمایید.

سایر قابلیت‌های محصول

Storage Manager
نرم‌افزار مدیریت فضای مجازی برای محیط‌های مجازی

تکنولوژی مجازی‌سازی به همراه همه مزیت‌هایی که دارد. چالش‌هایی در خصوص مدیریت فضای ذخیره‌سازی و عملکرد تجهیزات مربوطه پیش‌ روی ما قرار داده است. این در حالی است که نرم‌افزار مدیریت فضای ذخیره‌سازی SolarWinds قادر است با هزینه‌ای قابل قبول بسیاری از مشکلات موجود در این زمینه را برطرف سازد.

نرم‌افزار SolarWinds storage Manager به شما کمک می‌کند تا نگاه دقیقی به عملکرد و ظرفیت سیستم‌های ذخیره‌سازی فیزیکی و مجازی داشته باشید و اطلاعات مفیدی را در این زمینه کسب نمایید. با استفاده از این نرم‌افزار شما می‌توانید از مزایایی نظیر سهولت و سرعت در مانیتورینگ عملکرد فضای ذخیره‌سازی، شناسایی نقاط ضعف سیستم ذخیره‌سازی، مدیریت خودکار ظرفیت فضای ذخیره‌سازی، ارتباط بهینه ماشین‌های مجازی با دیسکهای فیزیکی، آنالیز نحوه مصرف دیسک به منظور بهبود فضای ذخیره‌سازی مدیریت سوئیچ‌های فیبر نوری و مدیریت تجهیزات مختلف ذخیره‌سازی بهره‌مند گردید.

دانلود کاتالوگ
User Device Tracker
کامپیوترها هرگز از دید شما مخفی نخواهند شد
زمانی که می‌خواهید یک کامپیوتر را در شبکه پیدا کنید در حالیکه کل اطلاعاتی که در دست دارید فقط یک آدرس IP می‌باشد. چه خواهید کرد؟ مدیریت سوئیچ‌های شبکه و پورت‌ها می‌تواند کار زمانبر و طاقت‌فرسایی باشد به ویژه زمانی که می‌خواهید یک کامپیوتر را قبل از آن که خاموش شود، شناسایی نمایید.
دانلود کاتالوگ
Log & Event Manager
فایل‌های Log شما تاکنون به این اندازه مرتب نبوده‌اند
این نرم‌افزار یکی از اعضاء جدید خانواده SolarWinds می‌باشد که براساس تکنولوژی TriGeo تولید شده است. این محصول قدرتمند با تلفیق تحلیل سریع لاگهای تولید شده، ارتباطات بین وقایع و امکان جستجوی اختصاصی امکان مشاهده، کنترل و تأمین امنیت را فراهم آورده است. راه‌اندازی و کاربری این نرم‌افزار بسیار آسان بوده ضمن تأمین مجموعه گزارشات غنی و امکان تحلیل و مدیریت لاگ‌ها و وقایع شما را از نرم‌افزارهای گران‌قیمت و راه‌حل‌های پیچیده بی‌نیاز می‌سازد.
دانلود کاتالوگ
NetFlow Traffic Analyzer
پهنای باند کاربران پرمصرف را کنترل کنید
عملکرد شبکه‌ شما تحت‌تأثیر فعالیت کاربران قرار دارد. ممکن است شما از کاربران بخواهید تا به منظور بهبود عملکرد شبکه میزان دانلود خود را کاهش دهند ولی معمولاً پاسخ مناسبی نگرفته باشید. حتی ممکن است از این رو شما به دلیل کارایی پایین شبکه از سوی مدیران سازمان مورد بازخواست قرار گرفته باشید. نگران نباشید، SolarWinds راه‌حل مناسبی برای شما دارد. نرم‌افزار Orion NetFlow Traffic Analyzer (NTA) شما را قادر می‌سازد تا اطلاعات و آنالیز مفیدی در خصوص محتوای ترافیک شبکه داشته و اعداد و ارقام حاصل را به نمودارهای قابل فهم و جداولی که نشان می‌دهد پهنای باند شبکه توسط چه کسی و به چه منظور مورد استفاده واقع شده است تبدیل نمایید. همچنین با استفاده از ابزار CBQoS شما مطمئن خواهید بود که طبق سیاست‌های اعمال شده بالاترین اولویت در استفاده از پهنای باند به ترافیک حیاتی سازمان اختصاص یافته است. این نرم‌افزار به شما کمک خواهد کرد تا یک دید وسیع از ترافیک شبکه خود داشته و با شناسایی گلوگاه‌ها، میزان استفاده کاربران پرمصرف را کنترل نمایید.
دانلود کاتالوگ

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد