اف سکیور محصولی معتبر و قدرتمند ساخت کشور فنلاند است. این محصول در پنج سال اخیر همواره به عنوان قدرتمندترین آنتی ویروس رده سازمانی جهان در تست‌های AV-Test معرفی شده است. آزمایشگاه AV-Test مورد تایید کلیه تولید کنندگان محصولات آنتی ویروس می‌باشد و تنها آزمایشگاهی است که محصولات سازمانی آنتی ویروس ها را به صورت جداگانه مورد تست و ارزیابی قرار می دهد. اف سکیور از جمله پر سابقه ترین آنتی ویروس‌ها است که از سال ۱۹۸۸ مشغول به فعالیت در حوزۀ امنیت شبکه است. دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ کارمند و ۲۵ دفتر رسمی در سراسر دنیا و همچنین ارائه محصولات امنیتی به بیش از ۱۰۰ کشور و ۲۰۰ اپراتور برتر دنیا موجب شهرت جهانی این محصول شده است. همچنین شرایط و سیاست‌های فنلاند و جدایی آن از بازی‌های سیاسی، اف سکیور را به یکی از امن‌ترین محصولات امنیت شبکه برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند تبدیل کرده است. محققان کمپانی اف سکیور از جمله میکو هیپونن (Mikko Hypponen) از برترین و مجرب‌ترین محققان امنیت در دنیا می‌باشند که بصورت مداوم در حال کشف و انهدام تهدیدات سایبری هستند. جمع بندی نتایج آزمونهای سازمان‌ها و آزمایشگاه‌‌های مستقل جهانی و همچنین وابسته نبودن آن به حکومت‌ها و سیاست‌ها حاکی از آن است که اف سکیور یکی از بهترین آنتی ویروس‌های رده سازمانی جهان به شمار می‌رود.

شاید وقتی سخن از آنتی ویروس تحت شبکه می‌شود، سختی‌های نصب و مدیریت آن برای شرکت های کوچک دردسر ساز باشد. بنابراین گاهی تصمیم می‌گیرند که از نسخه‌های خانگی استفاده کنند که کاری غیر امنیتی و اشتباه می‌باشد. اف سکیور PSB با داشتن کنسول مدیریتی ابری و بسیار آسان این مشکل کسب و کارهای کوچک را حل کرده است. بنابراین آنها دیگر نیازی به یک ادمین حرفه‌ای یا شرکتی برای پشتیبانی شبکۀ خود ندارند و می‌توانند با داشتن حداقل دانش فنی، کنسول آن را مدیریت کنند و بیشترین بهره برداری را از این آنتی ویروس داشته باشند. یکی از ویژگی‌های داشتن کنسول ابری این است که شما می‌توانید دستگاه‌های پرتابل خود نظیر گوشی‌ها و لپ تاپ‌هایی که ممکن است داخل شبکۀ سازمان شما نباشند را نیز مراقبت و حفاظت نمایید. فارق از اینکه این دستگاه پرتابل شما الان در کجای این دنیا قرار دارد آنتی ویروس تحت شبکۀ آن آپدیت‌ها، فرمان‌ها و تمام دسترسی‌های لازم را دریافت می‌کند.
همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، بیشتر حملات و نفوذ بدافزارها بصورت آنلاین صورت می‌گیرند. بنابراین محافظت از شبکۀ شما باید قبل از اینکه بدافزارها وارد بشوند شروع به کار کند. در اینجاست که ویژگی Browsing Protection باعث امنیت شما می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که شما در محیط وب در امنیت کامل به سر ببرید. برای جلوگیری کاربران از ورود و بازدید از وب سایت‌های مخرب شما می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. بنابراین زمانیکه وب سایتی حاوی بدافزار و یا مضنون به خرابکاری باشد اف سکیور به کاربر اطلاع می‌دهد. Browsing Protection بصورت Real Time فعالیت می‌کند و واکنشی بسیار سریع به وب سایت‌های مخرب نشان می دهد. این ویژگی علاوه بر اینکه شما را در مقابل نرم افزارها و وب سایت های مخرب محافظت می‌کند، به شما این اجازه را می‌دهد تا دسترسی به محتوایی که صلاح نمی‌دانید کاربران شما از آنها بازدید کنند را نیز مدیریت کنید. به طور مثال شما می‌توانید دسترسی تمام کاربران یا قسمتی از آنها را به یک و یا چندین سایت مشخص ببندید. با فعال کردن این محدودیت کاربران شما حتی با استفاده از VPN نیز نمی‌توانند از آن سایت‌های مشخص بازدید کنند.
وظیفۀ اصلی هر آنتی ویروسی جلوگیری از آلوده شدن دستگاه‌ها و کامپیوترها به ویروس‌ها، بدافزارها، تروجان‌ها، کرمهای اینترنتی و … می‌باشد. به این ویژگی آنتی ویروس محافظت یا Protection آنتی ویروس می‌گویند. طبق گزارش آزمایشگاه AV-Test آنتی ویروس اف سکیور در ۵ سال گذشته همواره رتبۀ اول و دوم را بین تمام آنتی ویروس های تحت شبکۀ دنیا داشته است. این آنتی ویروس درسالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ طی تست‌های Protection انجام شده ۳ سال رتبه اول و ۲ سال رتبه دوم را کسب کرده است. در طی این ۵ سال اف سکیور بهترین عملکرد کلی را در میان رقبا داشته است.
اف سکیور (PSB (Protection Service for Business از یک کنسول مدیریت مرکزی تحت وب بهره می‌برد که از طریق وب سایت اف سکیور قابل دسترس می‌باشد. در این محصول مهم نیست که کامپیوتر‌ها و یا دستگاه‌های موبایل در کجای دنیا باشند، در هر حال از طریق کنسول مرکزی PSB قابل کنترل و مدیریت هستند. اف سکیور PSB بی نظیر ترین محصول جهت ایمن سازی سرورها، کامپیوتر‌ها و دستگاه های موبایلی که به صورت پراکنده در دفاتر و شعب مختلف هستند می‌باشد. امکانات Anti-Theft نسخه موبایل و مدیریت مرکزی آن با توجه به آسیب پذیر بودن و حساس بودن اطلاعات در تلفن‌های همراه کارمندان و مدیران سازمان‌ها هرگونه نگرانی را در خصوص گم شدن و یا دزدیده شدن تلفن‌های همراه برطرف می کند. این محصول مناسب‌ترین گزینه برای شبکه‌های خیلی بزرگ و سیستم‌ها و شبکه‌های پراکنده می‌باشد.

DeepGuard

موتور اسکن DeepGuard جهت ایجاد محیط ایزوله SandBox برای تشخیص رفتارهای ویروسهای ناشناخته یا جدید و ارسال و دریافت دیتاپیس کلاینت با سرورهای شرکت F-Secure جهت بهبود قدرت شناسایی در اسرع وقت و ارسال بازخورد.

Predefined Rules Action Taken

قوانین از پیش تعیین شده جهت اتخاذ تصمیم و سیاستگذاری هنگام مواجهه با ویروس، حملات شبکه‌ای و تهدیدات امنیتی.

Real-time Scaning

حفاظت خودکار و آنی در برابر ویروس‌های مدرن و قدیمی، برنامه‌های مخرب، نرم‌افزارهای جاسوسی، شماره‌گیرها، حملات شبکه وب‌سایت‌های دارای کدهای مخرب و جاسوسی در صفحات سایت، فایل‌های موجود در شبکه، ایمیل‌های ارسالی و دریافتی، پروتکل‌های FTP و ...

Outstanding Performance

استفاده بهینه و حداقل بار از منابع سیستم برای اسکن در مقایسه با رقبای مطرح و سرعت بالا در حذف ویروس

Automatic Update Agent

بروزرسانی اتوماتیک از طریق دریافت از سرور اصلی F-Secure، سرور ضد ویروس در شبکه سرور بروزرسانی داخلی در شبکه و حتی از طریق کلاینت‌های دارای فایل‌های جدید.

exe File. FSDBupdate9

امکان بروزرسانی آفلاین کلیه محصولات بدون نیاز به اتصال به اینترنت از طریق فایل بروزرسانی

Object Exclusion

قابلیت استثناء قایل شدن برای پویش برخی انواع فایل یا فولدرها یا درایوهای مشخصی که نمی‌خواهیم پویش شوند، یا نرم‌افزارهایی که نمی‌خواهیم ترافیک وب برای آنها پویش شوند.

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد