تحرک نیروهای کاری یک سازمان این نیاز را برای کارمندان آن سازمان ایجاد کرده که هر لحظه و هر جات به منابع شبکه دسترسی داشته باشند. این موضوع همراه با تعداد بالای کاربران خارجی متصل به یک شبکه، اعم از مشتریان و مشارکان سازمان منجر به این شده است که سازمان‌ها نیاز به تغییر در ساختارشان، برای تعامل راحت‌تر با دنیای بیرون را، حس کنند. علاوه بر آن، مسائلی همچون ازدیاد شمار کاربران و دستگاههای داخل یک شبکه، تعداد بسیار زیاد نرم‌افزارها، مجازی‌سازی و غیره شبکه‌ها را به سمت ناامنی و از دست رفتن داده‌های حیاتی سوق داده است.
فایروال‌های Cybroam Next-Generation بر پایه سیستم عامل سایبروم هستند. این سیستم عامل مجهز به یک firmware قدرتمند و هوشمند است که ویژگی‌هایی چون بازرسی نرم‌افزارهای داخلی و کنترل آنها، فیلترینگ وب‌سایت‌ها، بازرسی HTTPS، سیستم محافظت در مقابل نفوذ به شبکه، VPN و مدیریت QoS/ پهنای باند را داراست. ویژگی‌هایی چون فایروال نرم‌افزارهای تحت وب، ضد ویروس و ضد هرزنامه برای Gateway نیز علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده از دیگر نقاط قوت این سیستم عامل است.
(Cyberoam Next-Generation Firewalls (NGFW مجهز به تکنولوژی لایه 8 برای شناسایی هویت کاربران مژده امنیت و هوش عملی را به سازمان‌های بزرگ می‌دهد.

معماری توسعه‌پذیر محصولات سایبروم این اجازه را به سازمان‌ها می‌دهد که در آینده امکان ارتقا به قابلیت‌های جدید امنیتی و بروزرسانی‌ها که هر لحظه در حال تغییر و توسعه هستند را داشته باشند. این ارتقا می‌تواند با کمترین دردسر در تمام شبکه اعمال شود بدون آنکه نیازی به تعویض دستگاه باشد. به علاوه، سازمان‌ها می‌توانند با اضافه کردن یک دستگاه جدید به صورت cluster/HA تعداد کاربران بیشتری را پشتیبانی کنند.

مقیاس‌پذیری

سایبروم محصولی با کارایی بالا به سازمان‌ها عرضه می‌کند. این محصول با استفاده از سخت‌افزار و سیستم عامل قدرتمند خود که قابلیت بهره‌گیری از بیشترین کارایی از پلت فرم چند هسته‌ای خود دارد و به طور تنگاتنگی با سخت‌افزار مختص شبکه ترکیب شده است، امنیتی بی‌مانند به سازمان‌ها ارائه می‌دهد.

کارایی بالا

لایه 8 سایبروم مانند یک لایه مجزا عمل می‌کند که در عین حال به لایه‌های 2 تا 7 وابسته است و به سازمان‌ها امکان کنترل امنیت از دست رفته‌شان را می‌دهد. با استفاده از این قابلیت سایبروم، مسئولان یک شبکه این امکان را پیدا می‌کنند که امنیت را در لایه‌های مختلف شبکه بررسی کنند و فعالیت‌های هر یک از کاربران را به طور جداگانه ارزیابی کنند.

هوش عملی

پورت‌های FleXi موجود در دستگاه‌های سایبروم به سازمان‌ها قابلیت اتصال انعطاف‌پذیر به شکاف‌های I/O را میدهد که این قابلیت اجازه‌ی اضافه کردن پورت‌های مسی/ فیبر نوری 10G/1G را روی همان دستگاه امکان پذیر می کند. پورت‌های FleXi تعداد دستگاه‌های موجود در شبکه شما را به یک رقم کاهش می‌دهند و در عین حال مزایایی چون بهره‌وری انرژی، کاهش پیچیدگی‌های شبکه و هزینه‌های عملی را در بردارد.

انعطاف‌پذیری

سایان سیستم نمایندگی محصولات سایبروم در اهواز

امنیت لایه 8 وابسته به شناسایی هویت

امنیت فایروال به لایه 8 نیز گسترش داده شده
فایروال سخت افزاری Cyberoam توانایی بررسی هوشمند موجود در شبکه ٬برنامه ٬نرم افزارها و امنیت تشخیص هویت کاربران را داراست.در نتیجه فایروال های Cyberoam از سازمان در برابر حملاتی از قبیل Dos ٬DDos و IP Spoofing محافظت می کند.

تکنولوژی لایه 8 سایبروم، در پروتکل شبکه‌ای با کاربران مانند یک لایه مجزا به نام «لایه انسانی» رفتار می‌کند. این قابلیت اجازه شناسایی کاربران، کنترل فعالیت‌های آنها در شبکه، اعمال تنظیمات جداگانه‌ای برای هر یک آنها و تهیه گزارش مجزا از عملکرد هر کدام را به مسئولان شبکه می‌دهد. این قابلیت کمک می‌کند تا امنیت با سرعت بیشتری در شبکه جریان داشته باشد. تکنولوژی لایه 8 سایبروم با لایه‌های 2 تا 7 ترکیب شده و اجازه کنترل امنیتی بیشتری را می‌دهد.
دیواره آتش تأیید شده توسط موسسه ICSA ، به همراه VPN ، ضد جاسوس افزار ، دروازه ضد ویروس،دروازه، ضد هرزنامه و سیستم جلوگیری از ورود غیر مجاز ، پالایش محتوا، مدیریت پهنای باند و ارتباط‌های چند‌گانه قابل استفاده است که امنیتی جامع برای شرکتهای کوچک ، متوسط و بزرگ که دارای دفاتر راه‌دور و شعبه هستند فراهم می‌آورد.

قابلیت مشاهده و کنترل نرم‌افزارها

با وجود بیشس از 2000 نرم‌افزار در زمینه‌های مختلف، قابلیت مشاهده و کنترل نرم‌افزارها را براساس شناسه کاربری آنها می‌دهد. امکاناتی چون زمانبندی برای استفاده از نرم‌افزارها، نوع نرم‌افزار، پهنای باند و غیره انعطاف‌پذیری بالا و کنترل واقعی لایه 2 تا 8 را ایجاد می‌کند. حالت پیشرفته این قابلیت، نرم‌افزارها را براساس سطح ایجاد ریسک در شبکه، خصوصیات و تکنولوژی تقسیم‌بندی می‌کند و امکان کنترل جز به جز را ایجاد می‌نماید. محافظت پیش فعال نیاز به مداخله مسئولان شبکه را برای بروزرسانی سیاست‌های جدید روی نرم‌افزارهای تازه اضافه شده را از بین می‌برد.

مدیریت QoS/ پهنای باند

سایبروم به مسئوان شبکه این امکان را می‌دهد که سیاست‌هایی در رابطه با پهنای باند به کاربران (به صورت مجزا)، گروهی از کاربران، دسته‌بندی وب‌سایت‌ها، قوانین فایروال و غیره اعمال کنند. کنترل پهنای باند که در لایه 7 و 8 سایبروم وجود دارد این امکان را می‌دهد که به نرم‌افزارها و کاربران با اولویت بیشتر پهنای باند اختصاصی تعلق گیرد. این نرم‌افزارها می‌توانند شامل برنامه‌هایی چون VoIP و CRM باشند. این قابلیت را می‌توان به گونه‌ای تنظیم کرد که در هر حالتی پهنای باند خاصی به کاربران و نرم‌افزارهای مهم‌تر تعلق گیرد. همچنین این امکان وجود دارد که یکسری سیاست‌های پهنای باند به صورت غیرفعال ساخته شود و در مانی که نیاز به اعمال آنهاست، برای کاربران یا نرم‌افزارهای موردنظر فعال شود.

سایان سیستم نمایندگی محصولات سایبروم در استان خوزستان

فیلترینگ وب

این قابلیت برجسته سایبروم که برنده جایزه نیز شده است. یکی از جامع‌ترین پایگاه داده URLهاست که متشکل از میلیون‌های URL و به 89 گروه تقسیم شده این قابلیت اجازه دسترسی به وب‌سایت‌های مر را نمی‌دهد و از نفوذ بدافزارها، صفحات جعلی، حملات و محتوای ناخواسته که باعث از دست رفتن اطلاعات می‌شود، جلوگیری می‌کند.

فایروال برای نرم‌افزارهای تحت وب

سایبروم مجهز به فایروال تعبیه شده داخل دستگاه است که وظیفه ایمن‌سازی وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای تحت وب را داخل شبکه در مقابل حملاتی چون
URL، cross-site scripting (XSS)، SQL injection، session hijacking، parameter tempering، buffer overflows و دیگر حملات دارد.

سیستم محافظت در مقابل نفوذ به شبکه

این قابلیت سایبروم، شبکه را در مقابل حملات شبکه‌ای و نرم‌افزاری محفاظت می‌کند و از سازمان‌ها در مقابل تلاش برای نفوذ به شبکه، بدافزارها، تروجان‌ها، حملات DoS و DDoS، ارسال کدهای مخرب و تهدیدهای ترکیبی محافظت می‌کند. با این دیواره آتش دسترسی یک کاربر بر اساس محیط کاری خاص نیز کنترل می‌شود.

سیستم گزارشگیری بی‌همتا

سایبروم اولین شرکت تولیدکننده دستگاهی است که امکان تهیه گزارش در دستگاه تعبیه شده است. امکان دسترسی به بیش از 1200 گزارش از فعالیت‌های کاربران و شبکه، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا امنیت را در شبکه ایجاد کنند. گزارشات سایبروم شامل گزارشات پویا، گراف‌های داخل خطی و نقشه کشورهاست.

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد