حفاظت اطلاعات در برابر تهدیدات با کمک نرم‌افزار BlackStratus

- پاسخ‌دهی سریع به موارد آسیب دیده

- مدیریت فرآیند‌ها

- ارائه دسترسی بی‌نظیر و امن به اطلاعات

PlayPause
Slider

نرم‌افزار BlackStratus

شرکت‌ها در دنیای داده‌ای امروز به‌خوبی می‌دانند که تهدیداتی جدی علیه اطلاعات حساسشان از قبیل اطلاعات مشتریان، سوابق مالی و ... وجود دارد که به طور معمول شرکت‌هایی که در حال گسترش و توسعه هستند اقدامات لازم جهت حفاظت این اطلاعات را انجام می‌دهند. نرم‌افزار Black Stratus خدماتی از جمله مدیریت فرآیند‌ها و ارائه دسترسی بی‌نظیر و امن به اطلاعات را فراهم می‌کند و اطلاعات را در برابر آسیب‌پذیری‌ها و تهدیدها محافظت می‌کند.
ویژگی‌های مهم برای این محصول

Stratus به MPS این اجازه را می‌دهد که تا این مرکز سودمند جدید را به سبک و کار خود اضافه کند و رشد اقتصادی را به همراه داشته باشد. Black Stratus Security و پلت‌فرم‌های منطبق به آن خدماتی از قبیل تشخیص سریع، دید تخصصی و پاسخ‌دهی سریع به موارد آسیب دیده و ارائه راه‌حل‌های امنیتی تکنیکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از Black Stratus می‌توانید با ارائه خدمات امنیتی به مشتریان خود که مطابق با استاندارد‌های جهانی می‌باشد این فعالیت پردرآمد را در کسب و کار خود توسعه دهید.

تفاوت‌های این محصول

این شرکت دارای دانش کارشناسانه، فن‌آوری‌های اثبات شده و تجربه بالای تأمین امنیت اطلاعات می‌باشد. این شرکت محصولات و راه‌حل‌های ما شامل سطوح بی‌نظیری از اتوماسیون، نظارت به زمان و دید کامل از وضعیت درون سازمانی می‌باشد. نصب سریع و یکپارچه شده و ارائه دید کامل و در عین حال ساده و هوشیارانه به محافظت از اطلاعات خود اقدام کنید نیازی به پیچیدگی و نیز منابع بزرگ ندارید.

راه‌حل‌های ما

تنها نرم‌افزاری که به هدف‌های ایمن‌سازی و راه‌حل‌های انطباقی برای تأمین امنیت MPS ایجاد شده است.

logStorm

رخ‌دادها همیشه در حال رخ دادن هستند. این رخدادها گاهاً هزینه زیادی را برای کسب و کار ما ایجاد می‌کنند. شرکت‌های پیشرفته برای کاهش میزان خسارات، شبکه خود را با ابزارهای امنیتی جهت مدیریت ریسک و تهدیدات بیرونی ادغام و یکپارچه می‌کنند. توسعه آسان، نصب و راه‌اندازی آسان، ادغام LogStorm با مدیریت رخدادها و جدیدترین تکنولوژی‌های لاگ‌برداری، مانیتورینگ rael time رخدادها و یکپارچگی با سیستم مدیریت پاسخ‌دهی تهدید، تمام این قابلیت‌ها به طور متمرکز در یک‌جا فراهم شده‌اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

SIEMStorm

SIEMStorm راه‌حل ویژه ما برای به تصویر کشیدن تهدیدات و ابزارهای ضعیف و آسیب‌پذیری که در شبکه توسعه یافته‌اند، می‌باشد. سهولت پیکربندی و نیز ایجاد یک زیرساخت شبکه‌ای پیشرفته با استفاده از تجهیزات سخت‌افزاری موجود در شبکه شما جهت ایجاد اطلاعات گردآوری شده متمرکز، گزارشات و فعالیت‌های امنیتی متمرکز، از ویژگی‌های SIEMStorm می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

CYBERShark

قابلیت CYBERShark که در BlackStratus قرار گرفته علاوه بر تأمین امنیت بیشتر و همخوانی با پلات‌فرم‌های مختلف، مورد اعتماد شمار زیادی مشتریان نیز واقع شده است و نیز قابلیت Cloud را نیز در خود قرار داده است.

بدون نیاز به صرف هزینه‌های بالا برای زیرساخت، تجهیزات سخت‌افزاری و متخصصین تحلیلگر امنیت با استفاده از این نرم‌افزار مناسب‌ترین و پایدارترین سرویس‌های امنیتی را برای شما فراهم می‌سازد. با استفاده از CYBERShark به مشتریان خود کمک کنید که در مقابل ریسک‌های امنیتی، تهدیدات روز در امان باشند و در یکپارچگی امنیتی کاملی قرار گیرند.

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد