-->

اطلاعات کلی:

کاسپرسکی لب با نام کامل لابراتوار کاسپرسکی (به روسی: Лаборатория Касперского) شرکتی روسی که در زمینهٔ امنیت کامپیوتر فعال است و محصولاتی با نام‌های ضدویروس کاسپرسکی، آنتی‌ویروس و آنتی‌ویروس موبایل را می‌سازد. این شرکت در سال ۱۹۹۷ توسط ناتالیا کاسپرسکی و یوگنی کاسپرسکی به وجود آمد. دفتر اصلی آن در مسکو، روسیه است، و در بریتانیا، فرانسه،آلمان، هلند، لهستان، رومانی، ژاپن، چین، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا نمایندگی دارد.
 
- پلتفرم کاری کسپرسکی به طور کامل توسط مهندسان خود شرکت طراحی شده، در نتیجه از معماری کاملاً یکپارچه برخورده است.
- با استفاده از کنسول مرکزی برنامه، می توانید ابزارهای فیزیکی، مجازی و یا همراه را کنترل و محافظت کنید.
- پیکر بندی پیش فرض و یا سفارشی شده، به شما در جهت تعریف سیاست های امنیتی سازمان برای مدیریت رفتارها و مجوزها کمک می کند.
- حفاظت از ابزارهایی که به صورت سیار مورد استفاده قرار میگیرند و مدیریت آنها تحت عنوان MDM به صورت راه اور انجام می پذیرد.
- پویش پیشرفته آسیب پذیری ها و مدیریت کار آمد وصله های امنیتی، همواره شما را روز آمد نگاه داشته و آماده مقابله با مخاطرات امنیتی می سازد.
 
با راهکار کسپرسکی، نیازی به صرف هزینه های گوناگون برای محافظت از سرمایه های سازمانی متفاوت ندارید. مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی که در یک پلتفرم واحد قرار گرفته اند، به معنای جلوگیری از پرداخت هزینه های گوناگون است.

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد