درباره شرکت سایان

مهندسین شبكه افزار سایان شرکتی است دانش محور که در تیرماه 1384 با هدف ارائه راهکارهای نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات تشکیل شده است.

در آن سالها هدف اصلی شرکت ارائه خدمات مهندسی برای شرکت ها و سازمان ها ، و ارائه راهکارهایی با داشتن حد اکثر پرسپکتیو برای وضوح بیشتر صورت مسئله ، در جهت رفع نیازهای کارفرما قرار گرفت .

این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی ، ساخت ، پیاده سازی ، اجرا و نگهداری شبکه های کامپیوتری آغاز کرد . بعد ها با تکیه بر تجارب متعدد، دانش و توان مدیران و نیروی انسانی کارامد و متخصص خود در عرصه های مهم و دیگری نظیر امنیت ، نرم افزار ، وب ، و ... در قالب شرکت هایی جداگانه و تخصصی وارد گشت و حوزه های فعالیتی خود را گسترش داد و نهایتا در سال 1394 پس از انجام مراحل اداری و قانونی ، تاسیس هلدینگ سایان را به صورت رسمی اعلام داشت .

امروز ارائه رهیافت های جامع امنیت اطلاعات و شبکه ، ارائه نرم افزارهای بازرگانی و اداری ، اجرای بسیاری از پروژه های فنی و مهندسی ، و نهایتا طراحی، تولید و بهینه سازی وبسایت های مدرن محور های اصلی فعالیت این مجموعه می باشد که هرکدام در شرکت مربوط به آن به صورتی کاملا تخصصی و دانش محور رهگیری و دنبال می گردد.

تفکر دانش بنیان و توانایی رقابت بالا ، شرکت سایان را به عنوان یک شرکت موفق در فناوری اطلاعات تبدیل نموده است . علاوه بر این همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا ، استفاده از مشاورین و متخصصین با تجربه و همچنین همکاری با تامین کنندگان پیشرو داخلی و خارجی رشدی پایدار برای شرکت سایان به ارمغان آورده است .

در این مسیر اصل مهم "برنده-برنده-برنده" که بهترین نوع ارتباط و همکاری است مبنای ارتباط و تعاملات مختلف شرکت از ابتدا قرار گرفت که در آن کارفرما ، شبکه افزار سایان ، و نسل آینده هر سه برنده هستند . از سوی دیگر شعار شرکت را "همواره همراه شما هستیم" برگزیدیم بلکه این بیشتر اعتماد به نفس ما را نشان دهد که قادریم رضایت کارفرما را فراهم کنیم .

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد