تقدیر پلیس فتا از 5 وبلاگ نویس برتر در مسابقه "وبلاگ نویسی صفر و یک امن"

28 شهریور 1395
نویسنده :  

پلیس فتا ناجا با اهدای لوح و جوایزی از طرف رییس پلیس فتا کشور از 5 وبلاگ‌نویس برتر در بین 270 وبلاگ نویس شرکت کننده در مسابقه "وبلاگ نویسی صفر و یک امن" تقدیر و تشکر کرد.


پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: به گزارش خبرنگار این پایگاه، طی مراسمی از برندگان مسابقه " وبلاگ نویسی صفر و یک امن " که در شهریورماه سال جاری از طریق وب‌سایت پلیس فتا فراخوان شده بود، تقدیر شد.
این مراسم در دفتر رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا با حضور سرهنگ سهرابی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا و سرهنگ مهندس علی نیک نفس رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا کشور برگزار گردید.

با توجه به استقبال کاربران فضای مجازی و تمدید مهلت شرکت در مسابقه؛ با اتمام مهلت مقرر هیئت داوری با توجه معیارهای نمره دهی که در همان روز فراخوان از طریق وب‌سایت پلیس فتا اعلام شده بود اقدام به بررسی وبلاگ‌ها کرد.
از معیارهای مهم انتخاب 5 وبلاگ برتر از میان 270 سایت شرکت کننده می‌توان به هدف در ارائه مطلب،داشتن یک فرایند منظم در ارایه اهداف و رویکرد وبلاگ، به روز رسانی مستمر و منظم، حجم محتوای منتشره و رعایت آیین نگارش زبان فارسی مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی در وبلاگ اشاره کرد.

وظایف و مأموریت‌های محوله پلیس فتا ایجاد امنیت و کاهش مخاطرات برای فعالیت‌های علمی، اقتصادی، اجتماعی در جامعه اطلاعاتی، حفاظت و صیانت از هویت دینی و ملی ، مراقبت و پایش از فضای تولید و تبادل اطلاعات برای پیشگیری از تبدیل شدن این فضا به بستری برای انجام فعالیت های غیر قانونی و ممانعت از تعرض به ارزش‌ها و هنجارهای جامعه می‌باشد .
در این خصوص به منظور فرهنگسازی، توسعه امنیت و استفاده هر چه بهتر از تکنولوژی و فضای سایبری و ارتقاء سطح آگاهی عمومی، پلیس فتا ناجا با رویکرد " امنیت سایبری و پیشگیری از جرایم سایبری " اقدام به برگزاری مسابقه " وبلاگ نویسی صفر و یک امن" کرده است .

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این مسابقه و برنامه‌های مشابه با هدف افزایش سطح آگاهی هموطنان و تعاملات بیشتر هموطنان با پلیس فتادر آینده ای نزدیک مجدداً تکرار می‌گردد و اطلاع رسانی لازم نیز از طریق وب‌سایت پلیس فتا بصورت عمومی انجام خواهد شد.

10046 تعداد بازدید
مدیر سایت

داود بریهی

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد