از وقت خود برای یادگیری مهارت های جدید استفاده کنید

بسیاری از ما سال‌های جدید خود را با آرزو‌های زیادی برای پیشرفت بیشتر شروع می‌کنیم، اما تا زمانی که خودمان دست به کار نشویم، این اتفاق نخواهد افتاد. اگر دوست دارید تا در هفته‌های یک سال جدید با یادگرفتن مهارت‌های تازه به اطلاعات و توانایی‌های خود اضافه کنید باید زمینه‌هایی که دوست دارید را پیدا کنید.

 

website

برای مثال اگر نیم ساعت در روز را در یک هفته برای بهتر عکس گرفتن کنار بگذارید، مطمئنا پس از این مدت زمان می‌توانید تصاویر بهتری را حتی با گوشی هوشمند خود ثبت کنید. شاید بخواهید توانایی خود را در نوشتن امتحان کنید و برای شروع از برگرداندن یک داستان کوتاه انگلیسی به فارسی استفاده کنید، برای این کار هم تنها لازم است تا ۱ ساعت را در یک هفته کنار بگذارید تا اولین تجربه خود را با کیفیت خوب ثبت کنید.

یادگیری مهارت‌های جدید وابستگی زیادی به مقدار وقتی که برای آن‌ها کنار می‌گذارید دارد، اگر دوست دارید تا یک وب‌سایت را به صورت کامل طراحی کنید یا در گیتار زدن مهارت‌های پایه‌ای را یاد بگیرید کنار گذاشتن ۲ ساعت روزانه در یک هفته می‌تواند موتور محرکه شروع یادگیری شما باشد.

website

وب‌سایت teflsearch در بخش ویژه‌ای صفحه‌ای را فراهم کرده که در آن می‌توانید وابسته به مقدار زمانی که می‌توانید در یک هفته برای یادگیری قرار دهید مهارت‌های جدیدی که یادگیری آن‌ها در این مدت زمان امکان‌پذیر است را معرفی می‌کند.

برای استفاده از این وبسایت به Teflsearc مراجعه کنید.
3965 تعداد بازدید
مدیر سایت

داود بریهی

پست الکترونیکی spambots

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد